Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

16. 11. 2015

Chovali se neurvale


V pondělí 16. listopadu 2015 v osm hodin ráno bylo na městskou policii oznámeno, že v Bistru Na peroně se nacházejí tři zjevně podnapilé osoby, které zde narušují veřejný pořádek.

Na místo zamířila pěší hlídka MP. Ta od zaměstnanců bistra zjistila, že tři muži, kteří tou dobou seděli v zadní části podniku, vulgárně nadávali personálu bistra, který jim odmítl podat alkoholické nápoje, protože jsou zjevně podnapilí a rovněž kvůli tomu, že byli několikrát upozorněni, že kouří v nekuřácké části restaurace.

Strážníci poté tyto tři muže vyzvali k prokázání totožnosti, což oni nejdříve odmítli s odůvodněním, že se ničeho nedopustili a proto nic prokazovat nebudou. Po vysvětlení, z čeho jsou muži podezřelí, a následné opakované výzvě nakonec svoji totožnost prokázali, ale komunikace z jejich strany byla nadále vedena takovým způsobem, který vylučoval zdárné vyřešení celé věci na místě. Vzhledem k tomu, že dva muži z Luhačovic, 25letý a 29letý, a také jejich 26letý komplic ze Sehradic se potom odmítli podrobit orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, bude mít celá událost dohru před správním orgánem.

Nahoru