Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

10. 11. 2015

Vozidlo se samo rozjelo


V úterý 10. listopadu 2012 krátce před polednem přijala hlídka MP telefonické oznámení, že v ulici U Šťávnice se na parkovišti samovolně rozjelo vozidlo Honda a přitom narazilo do druhého vozu tovární značky Toyota.

K prověření oznámení ihned vyrazila motorizovaná hlídka MP, kterou po příjezdu na místo kontaktovala oznamovatelka, která uvedla, že už vozidlo Honda zajistila před dalším pohybem dřevěnými špalky. Na místě se také nacházel majitel vozu Toyota, 68letý muž z Uherského Brodu, který poté strážníkům sdělil, že mu na jeho vozidle nárazem nevznikla žádná škoda a po pořízení fotodokumentace z parkoviště odjel.

Strážníci následně zjistili přes Policii ČR, že RZ vozidla Honda se nenachází v databázi odcizených automobilů. Zároveň byl zjištěn majitel vozidla (59letý muž z Brna), na kterého se podařilo sehnat telefonický kontakt, ale telefon nikdo nezvedal a i proto se muž ke svému vozu dostavil až po dvou hodinách. A poté ještě musel strážníkům vysvětlit, proč nemá na placeném parkovišti zaplacený parkovací poplatek, za což si nakonec také vykoledoval blokovou pokutu.

Nahoru