Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

30. 9. 2022

NA DEN ZLÍNSKÉHO KRAJE SE ZÁJEMCI MOHOU SVÉZT ZDARMA

Koncerty, hry, atrakce, trhy… zkrátka Den Zlínského kraje. Tento rok připadá termín oblíbené akce na první říjnovou sobotu, tedy na 1. října. A stejně jako vloni se na akci mohou cestující bezplatně svézt autobusy nebo vlaky ze všech koutů našeho kraje.

„Od 10 do 17 hodin bude přímo u vstupu do zlínského mrakodrapu stánek Integrované dopravy Zlínského kraje, kde zájemci získají potřebné informace k systému fungování veřejné dopravy v regionu,“ uvádí jednatel společnosti Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o. Martin Štětkář a pokračuje: „Na akci dostanou cestující poslední možnost vyřídit si kartu Zetka za zvýhodněnou cenu 99,- Kč.“ K dispozici budou také drobné propagační předměty s dopravní tematikou.

K dopravě na akci i zpět můžou zájemci využít bezplatnou jízdu vozidly regionálních dopravců. Autobusy svezou cestující z Kroměříže (stanoviště 7) přes Hulín, Holešov (stanoviště 5) a Fryšták, z Uherského Hradiště (stanoviště 16) přes Březolupy, z Valašského Meziříčí (nástupiště 17) přes Slušovice a ze Vsetína (stanoviště 22) přes Valašskou Polanku. Vlak pak pojede z Uherského Brodu přes Kunovice, Staré Město a Otrokovice, ze Zlína zajede také do Lípy nad Dřevnicí.

Zpáteční autobusy ze Zlína pojedou z následujících stanovišť: směr Kroměříž - stanoviště 3; směr Uherské Hradiště - stanoviště 21; směr Valašské Meziříčí - stanoviště 26; směr Vsetín - stanoviště 28.

Detailní informace o akci jsou k dispozici na stránkách Den Zlínského kraje.


Nahoru